O NAS

WhatsApp Image 2021-06-28 at 21.24.06
Nasz dom to odremontowana i przebudowana wylęgarnia pstrągów, wybudowana ponad 100 lat temu przez zakon cystersów.
Do dyspozycji gości w domu są dwa pokoje dwuosobowe i apartament, czyli pokój rodzinny idealny dla rodziny z dziećmi. Każdy pokój ma własną łazienkę.
Goście wypoczywają w przestronnym salonie z kominkiem, gdzie przy pysznej herbacie lub świeżo zaparzonej kawie mogą przeglądać bogaty zbiór informacji na temat okolicznych atrakcji, w postaci przewodników, map, ulotek czy folderów skrzętnie gromadzonych przez lata. Bardzo chętnie służę radą i pomocą w wybraniu ciekawego pomysłu na kolejny udany dzień.

Godziny posiłków, zarówno śniadania jak i obiadokolacji dostosowane są do indywidualnie do planów Naszego Gościa w danym dniu. Na półmisku pojawiają się zawsze obficie warzywa świeżo zerwane w ogrodzie. A sam ogród ma miano ogrodu przyjaznego zarówno gospodyni w kuchni, jak i dzieciom, które oprócz zabawy znajdą tam wiele zdrowych owoców i warzyw, które na świeżym powietrzu smakują najlepiej.
Samo umiejscowienie Podgórzyna, między Szklarską Porębą, a Karpaczem sprawia, iż wachlarz możliwości na spędzenie ciekawie czasu jest ogromny, a cisza, spokój i serdeczność sprzyjają udanemu wypoczynkowi w Chacie Mikołaja.

odWIEDŹ NAS !

skontaktuj się z nami !